polska | Bartour - Przewodnik Świętokrzyski

Oferta wycieczek w Polsce

#1. MUZEUM AUSCHWITZ- BIRKENAU (Oświęcim- Brzezinka)

Miejsce pamięci, były obóz koncentracyjny i zagłady podczas II wojny światowej. Utworzony w 1940 roku. Miliony ludzkich historii, których połączyła tragedia..
„Musimy pamiętać, aby tragiczna historia nigdy się nie powtórzyła”

Plan zwiedzania: Obóz Auschwitz (ok 3 godz.), obóz Birkenau (ok 1 godz)

CENA 100 ZŁ/OSOBA

#2. SANKTUARIUM MATKI BOSKIEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ NA JASNEJ GÓRZE (Częstochowa)

Sanktuarium powstało w XIV wieku, ale szczególnego znaczenia dla Polaków zyskało po odparciu najazdu szwedzkiego. Cały rok zjeżdżają się tu turyści- pielgrzymi aby zobaczyć święty obraz MBC z dzieciątkiem. Udostępnione do zwiedzania obietky: Kaplica Cudownego Obrazu Matki Bożej, Bazylika Jasnogórska, Sala Rycerska, Skarbiec, Muzeum Jubileuszu 600-lecia Jasnej Góry, Bastion Św. Rocha, Arsenał, Wieża Jasnogórska.

CENA 70 ZŁ/OSOBA

#3. KRAKÓW (Rynek- Wawel)

Była stolica Polski ulokowana na Wisłą. Na przestrzeni wieków miasto tworzyło wiele ciekawostek i historii. W programie m.in.: zwiedzanie podziemi rynku, wejście na Wawel, spacer po Starówce „gdzie chadzali królowie”.

CENA 160 ZŁ/OSOBA

#4. KOPALNIA SOLI W WIELICZCE

Około 3 km podziemnych tras do zwiedzania czeka na turystów. Najpiękniejsza kopalnia w Polsce, w której ściany „wymalowała” sól.

CENA 115 ZŁ/OSOBA

#5. PARK ROZRYWKI ENERGYLAND W ZATORZEE

Świetna zabawa na cały dzień bez ograniczeń wiekowych. Strefa extremalna, rodzinna, dla dzieci, park wodny to tylko część atrakcji, które przeżyjecie w jednym miejscu!
CENA PRZEWOZU 50 ZŁ/OSOBA BILET NORMAL 109 ZŁ
BILET ULGOWY 59 ZŁ

#6. OJCOWSKI PARK NARODOWY (Jura krakowsko- częstochowska)

W programie zwiedzania m.in: Jaskinia Łokietka, Zamek Kazimierzowski w Ojcowie, Maczuga Herkulesa, Zamek w Pieskowej Skale.
lub PARK KRAJOBRAZOWY ORLICH GNIAZD
W programie zwiedzania m.in.: Zamek w Ogrodzieńcu, Gród królewski na Górze Birów, Pustynia Błędowska, Zamek w Bobolicach

CENA 100 ZŁ/OSOBA

Ceny wycieczek podane są w kwocie od osoby. Minimalna liczba uczestników musi wynosić 6. W przypadku mniejszej liczby uczestników cena podana za osobę wzrasta. W każdą wycieczkę wliczone są koszty: biletów wstępu, transportu oraz miejscowego przewodnika. Wyjątkiem jest podróż do Zatoru, gdzie bilety wstępu uczestnik pokrywa samodzielnie.